Šalčininkuose VMI  įsikūrė naujose patalpose

0
3
Šalčininkuose VMI įsikūrė naujose patalpose
Šalčininkuose VMI įsikūrė naujose patalpose

Šalčininkuose Užimtumo tarnyba atsisakė pusės iki tol užimtų patalpų, į kurias atsikraustė VMI padalinys. Šis sprendimas valstybės įstaigoms kasmet leis sutaupyti apie 42 tūkst. eurų.

Architekto g. 4, Šalčininkuose esantis Užimtumo tarnybos padalinys anksčiau užėmė du aukštus iš trijų, iš viso 666 kv. m ploto, patalpos buvo naudojamos neefektyviai, vienai darbo vietai teko daugiau nei 30 kv. m ploto. Tuo tarpu VMI patalpas nuomojosi rinkoje. Vien praėjusiais metais ši nuoma ir kitos sąnaudos atsiėjo daugiau nei 50 tūkst. eurų. 

„Užimtumo tarnyba priėmė sprendimą atsisakyti pusės iki tol užimtų patalpų, to kaip tik pakako VMI poreikiams. Valstybės įstaigos vis atsakingiau elgiasi su joms patikėtu nekilnojamuoju turtu ir vis dažniau priima sprendimus atsisakyti perteklinio ploto, taip taupydamos valstybės lėšas nekilnojamojo turto išlaikymui“, – džiaugiasi Turto banko laikinasis vadovas Ernestas Česokas.

Turto banko užsakymu pirmojo ir antrojo pastato aukštų patalpos buvo perplanuotos ir pritaikytos VMI ir Užimtumo tarnybos poreikiams, atliktas jų remontas, atvesti kompiuteriniai tinklai, perdarytos viso pastato įėjimo kontrolės, priešgaisrinė ir apsaugos sistemos. Remonto darbus vykdė bendrovė „SVD-5“, bendra darbų vertė siekė 190 tūkst. eurų.

Turto bankas valdo visą Architekto g. 4 pastatą, kurio bendras plotas 1,1 tūkst. kv. m. Be VMI ir Užimtumo tarnybos čia taip pat veikia Migracijos departamento ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos padaliniai.

Iš viso Šalčininkuose Turto bankas valdo 2 valstybei priklausančius administracinius pastatus, kurių bendras plotas – beveik 2,2 tūkst. kv. m.

Valstybės įmonės Turto bankas informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus