„Subaru“ gaudynės baigėsi aklavietėje (video)

0
5
„Subaru“ gaudynės baigėsi aklavietėje
„Subaru“ gaudynės baigėsi aklavietėje

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo valdybos ekipažopersekiojamas automobilis „Subaru“, privažiavęs aklavietę, sustojo – jį vairavęs jaunas vyras tikėjosi pasprukti, tačiau buvo sulaikytas.

Sausio 13 d. apie 23 val. Vilniaus r., Rukainiuose, patruliuojantis Reagavimo valdybos ekipažaspastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Subaru“. Nusprendusšį automobilį sustabdyti ir patikrinti, pareigūnai įjungė mėlynos ir raudonos šviesos švyturėlius bei garsinį signalą, tačiau „Subaru“ vairuotojas teisėtam ir aiškiai išreikštam reikalavimui sustoti nepakluso ir, padidinęs greitį, nurūko.

Reagavimo valdybos ekipažasper garsiakalbį vis reikalavo vairuotojo sustoti, tačiau pastarasis reikalavimų nepaisė ir toliau lėkė vis didindamas greitį. Kirtęs keliąVilnius-Minskas, „Subaru“ įsuko į suartą ir užšalusį lauką ir, bandydamas atsiplėšti, važinėjo ratais. Vėliau įsuko į kelią Rukainiai-Senasalis irties autobusų stotele pasuko į kairę, į miško keliuką, vedantį Jukšėnų k. link. Persekiojamas automobilis staiga metėsi į proskyną, tačiau, pavažiavęs apie 60 m. aklavietėje sustojo. Vairuotojas, palikęs automobilį,dar bandė bėgti, tačiau buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad automobilį „Subaru“ vairavo dvidešimt septynerių metų amžiaus vyras (gimęs 1996 m.). Taip pat paaiškėjo ir tikroji priežastis, kodėl jaunas vyras nepakluso policijos pareigūnų reikalavimui sustoti – jis neturi vairuotojo pažymėjimo ir buvo išgėręs. Alkoholio matuokliu pirmu pūtimu jam nustatyta 0,87 prom., antru – 0,69 prom.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus jam teks atsakyti administracine tvarka.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus