Nustatyti aštuoni „saulučių piešėjai“ bei neteisėto disponavimo galimai narkotinėmis medžiagomis atvejis (video)

0
2
Kelių eismo taisyklių pažeidėjai
Kelių eismo taisyklių pažeidėjai

Savaitgalį, šeštadienį – sekmadienį, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones. Jų metu nustatyti aštuoni chuliganiško vairavimo atvejai bei sulaikytas automobilio keleivis, su savimi turėjęs galimai narkotinių medžiagų.
 

Net aštuoni jauni transporto priemonių vairuotojai – už chuliganišką vairavimą – „saulučių paišymą“ prarado vairuotojų pažymėjimus. Visiems jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai už pavojingą ir chuliganišką vairavimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d.), už kurį gresia bauda vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo septynių šimtų penkiasdešimt iki vieno tūkstančio eurų. Už šio straipsnio 2dalyje numatytą administracinį nusižengimą numatomas ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienų iki dvejų metų.

Penki „driftininkai“, iš jų dvi merginos, Kelių policijos skyriaus pareigūnams įkliuvo Plytinės g., trys – Mažeikių g., šalia Gariūnų. Visi jie, vairuodami transporto priemones, tyčiniais veiksmais privertė automobilius slysti šonu ir suktis važiuojamojoje kelio dalyje, taip keliant pavojų eismo saugumui, sau ir kitiems asmenims, sėdintiems automobilio salone.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai tokiems pažeidėjams primena, kad savo vairavimo įgūdžius ekstremaliose situacijose tobulintųsi tik tam skirtose ir tam pritaikytose aikštelėse. Taip pat įspėja, kad tokios priemonės bus vykdomos ir ateityje.

Tęsiantpriemones, su galimai narkotinėmis medžiagomis Vilniuje, Erfurto g., įkliuvo sustabdyto automobilio BMW keleivis. Pasiteiravus vairuotojo ir kartu važiavusių keleivių, turi su savimi narkotinių medžiagų ar kitokių draudžiamų daiktų, visas BMW ekipažas pasimetė, todėl nuspręsta automobilį ir visus juo važiavusius asmenis patikrinti.

Dalinės apžiūros metu vieno iš keleivių (gimusį 1997 m.) piniginėje buvo rastas susuktas polietileninis maišelis su baltais milteliais, galimai narkotine medžiaga. Paklausus piniginės savininko, kas yra maišelyje, pastarasis neatsakė. Vyras sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Patikrinus vairuotoją, dar vieną keleivę (gimusią 1995 m.) bei automobilį, narkotinių medžiagų ar draudžiamų daiktų nerasta.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus