„Rainos“ parodos atidarymas sukvietė į Draugystės biblioteką

0
3
„Rainos“ parodos atidarymas sukvietė į Draugystės biblioteką
„Rainos“ parodos atidarymas sukvietė į Draugystės biblioteką

Vakar Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos, Draugystės padalinyje vyko išties neeilinis parodos atidarymas. Vaikų dienos centras „Rainos svajonės“ minėdamas vienerių metų gimtadienį pakvietė į vaikų kurtų darbelių parodos atidarymą. Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemerai Artūras Visockis, Agnė Pvelčikienė, Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolita Žukelienė ir vyriausioji specialistė Rasa Matusienė.

Parodos atidarymo metu dienos centro įkūrėja Svajonė Rainienė pristatė įspūdingus tapybos darbus ir įvairius vaikų kurtus rankdarbius, įkvepiančius vaikų kūrybinį potencialą. Ji taip pat kvietė dalyvius pasinaudoti edukacine programa, kurioje kiekvienas galėjo pasigaminti savo unikalų knygos skirtuką.

„Džiaugiuosi, kad įstaigos vadovai nestokoja noro ir jėgų puoselėti vaikų dienos centro, skirto vaikams su negalia ir raidos sutrikimais veiklas ir kad jie turi daug draugų ir partnerių su kurių pagalba auga ir tobulėja. Šis centras — puikus prieglobstis ir užuovėja ypatingiems vaikams, kurie čia jaučiasi saugūs ir laukiami. Viliuosi, kad mūsų visuomenė iš tikrųjų tobulėja ir yra tolerantiška visiems žmonėms. Juk taip svarbu jaustis laukiamais visur ir visada“ – sakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Renginyje bendrauti padėjo Lietuvių gestų kalbos vertimo centro Kauno teritorinio skyriaus Marijampolės padalinio vertėja.

Kviečiame apsilankyti, paroda veiks iki vasario 14 d.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus