Būsto pritaikymas neįgaliesiems Kazlų Rūdos savivaldybėje

0
3

Negalia apsunkina žmogaus ir jo artimųjų gyvenimą. Nemokamas būsto pritaikymas specialiesiems poreikiams yra viena iš pagalbų, kurios sulaukia besikreipiantieji į Kazlų Rūdos savivaldybės administraciją. Būsto (aplinkos) pritaikymas apima neįgaliojo gyvenamo būsto (aplinkos) patalpų minimalų pertvarkymą, smulkius remonto darbus, užtikrinančius neįgaliajam savarankišką ir saugų judėjimą patalpose ir patekimą į būstą. 

2023 metais Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kazlų Rūdos savivaldybei būsto pritaikymui neįgaliesiems finansuoti skyrė  13794,81 Eur. Savivaldybė prie būstų pritaikymui darbų prisidėjo skirdama 10308,39 Eur.  2023 m. buvo atlikti darbai ir pritaikyti 3 būstai suaugusiems neįgaliesiems; 2 būstuose buvo pritaikyta vonios patalpos, 1 būste įrengta nuovaža, siekiant palengvinti neįgaliojo asmens patekimą į būstą.   

Savivaldybės administracija priima asmenų ar asmens atstovų prašymus ir konsultuoja asmenis ar atstovus dėl būsto pritaikymo darbų organizavimo būdų, tvarkos ir kitais su būsto pritaikymu susijusiais klausimais.

 Kazlų Rūdos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus