Marijampolės savivaldybėje pradėjo kursuoti biblioteka ant ratų

0
1
Mobilioji biblioteka
Mobilioji biblioteka

Šiandien Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji bibliotekos kieme pristatytas ir į savivaldybės seniūnijas išlydėtas  ypatingas autobusas – Mobilioji biblioteka.

Biblioteką ant ratų –  alternatyva pasinaudoti  bibliotekos paslaugomis 8 kaimiškosiose vietovėse, apkeliaujant net 17 kaimų ir galimybė ne tik pasiimti  norimas knygas, bet ir pasinaudoti elektroninėmis paslaugomis.

Mobiliąją biblioteką ant ratų apžiūrėjo ir  į pirmą maršrutą išlydėjo Savivaldybės vicemeras  Artūras Visockis,  Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, Savivaldybės administracijos  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis, seniūnai, Petro Kriaučiūno viešoji bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė ir bibliotekininkai.

„Mobiliosios bibliotekos autobusas, šiandien pradedantis aptarnauti kaimiškųjų seniūnijų gyventojus,  pilnai sukomplektuotas teikti modernias bibliotekos paslaugas: lentynos pripildytos knygų, įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos su būtina technine įranga. Šios naujos paslaugos tikslas – suteikti bibliotekos paslaugų prieinamumą kaimiškose vietovėse. Džiaugiuosi Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos darbuotojais, kurie nepabijojo iššūkių, puikiai pasiruošė darbui ir tikiuosi, kad mobilioji biblioteka nestokos skaitytojų ir lankytojų, O bibliotekos administracija su seniūnais, kaimo bendruomenių atstovais derins mobiliosios bibliotekos maršrutus, kad šios paslaugos pasiektų kuo daugiau kaimų gyventojų, gyvenančių net atokiausiose vietovėse, ir  patenkintų jų poreikius“, –  linkėdamas sėkmingos pradžios,  sakė vicemeras  Artūras Visockis.

Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos sukomplektuotą knygų autobusiuką – puikiai įrengtą  modernią biblioteką ant ratų su visomis  būtiniausiomis paslaugomis,  aptarnaus bibliotekininkė Vaida Vilutytė – Grigutienė, kuri supažindins su visomis naujovėmis, ir yra pasirengusi  atsižvelgti į visus skaitytojų pageidavimus ir tenkinti visus lankytojų poreikius.

Mobiliojoje bibliotekoje įrengta knygų fondo ir išdavimo sistema ir skaityklos erdvė, kur bus galima rasti naujausias ir populiariausias  knygas bei leidinius, darbo kompiuteriu vieta,  kur bus galima pasinaudoti internetu, atsispausdinti ar nuskenuoti dokumentus, o čia dirbanti bibliotekininkė rekomenduos įdomiausius leidinius ir knygas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus