Alytaus rajono bendrija „Viltis“ mini 25-metį

0
4
Alytaus rajono bendrija „Viltis“
Alytaus rajono bendrija „Viltis“

Siekis turėti kuo daugiau galimybių, mokytis ir tobulėti, keliauti, bendrauti ir džiaugtis kiekviena diena – tikslas, kuris 25-erius metus vedė į priekį Alytaus rajone veikiantį Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ padalinį. Daugų kultūros namuose vykusioje veiklos sukakties šventėje organizaciją pasveikino ir rajono merės Rasos Vitkauskienės padėką už prasmingą veiklą perdavė jos patarėja Agnė Mažeikienė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas.

Bendrijos „Viltis“ padalinį Alytaus rajone įkūrė ir dabar jam vadovauja Danutė Laukaitienė. Per 25-erius metus įgyvendintas ne vienas projektas, padėjęs negalią turintiems žmonėms mokytis, dirbti, atrasti gebėjimus ir talentus. D. Laukaitienė padėkojo už paramą ir pagalbą kitoms organizacijoms ir įstaigoms.

„Žodžiai – turi milžinišką galią. Žodis gali gydyti. Gali įkvėpti, kurti, pakylėti. Arba gali griauti, naikinti, nuliūdinti. Manau, kad nesuklysiu sakydama, kad pats svarbiausias šios bendruomenės žodis yra… Viltis. Tai ne tik šviesus tikėjimas, kad viskas bus gerai. Tai konkretus žinojimas, kad rasi išeitį, užteks ryžto siekti savo tikslų ir svajonių, kad ir kas nutiktų. Todėl norime palinkėti niekada nenustoti svajoti ir tikėti, kad ta viltis niekada neišblėstų“, – kalbėjo merės patarėja A. Mažeikienė. Ji įteikė organizacijai merės padėką už ilgametę, nuoseklią, aktyvią veiklą, prasmingus darbus, įgyvendintas iniciatyvas ir visaverčio gyvenimo, lygių galimybių visuomenėje siekį bei prasmingą dovaną visai bendruomenei – edukaciją Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykloje.

Šventės dalyviams koncertavo aktorė ir atlikėja Larisa Kalpokaitė.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus