Druskininkuose – Europos kurortų ir SPA asociacijos kongresas

0
4
Rugsėjo mėnesį į Druskininkus suvažiuos Europos kurortų ir SPA atstovai – šią savaitę Druskininkai gavo oficialų patvirtinimą, kad kurortas pasirinktas tarptautinio, prestižinio balneologijos kongreso organizavimui.

Lapkričio mėnesį Druskininkuose apsilankė Europos kurortų ir SPA asociacijos generalinė sekretorė Csilla Mezosi ir Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Kristina Citvarienė.  Jos susitiko su Druskininkų vicemeru Simonu Kazakevičiumi, savivaldybės administracijos specialistais.

„C. Mezosi vizito Druskininkuose tikslas buvo aptarti ir įvertinti galimybes kurorte organizuoti Europos SPA asociacijos kongresą. Ši asociacija įkurta 1995 m. ir vienija 20 Europos šalių. Druskininkai turi patirtį organizuojant tarptautinius renginius, o kurorto infrastruktūra visapusiškai pritaikyta aukšto lygio konferencijoms. Džiaugiuosi ESPA sprendimu – stengsimės maksimaliai pateisinti lūkesčius, parodyti Druskininkų išskirtinumą ir svetingumą“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Pasak vicemero Simono Kazakevičiaus, Druskininkai kiekvienais metais turi masinių renginių – mūsų maitinimo, apgyvendinimo, konferencinio turizmo sektorius tam yra kokybiškai pasiruošęs. „ESPA kongresas ypač vertingas renginys rinkodariniu požiūriu, nes suvažiuos daug turizmo profesionalų ir žiniasklaidos iš visos Europos. Puiki proga paskleisti plačiai žinią apie Druskininkus. Jau netrukus prasidės pasiruošimo etapas, kviečiu visą Druskininkų bendruomenę įsitraukti ir parodyti tai, ką Druskininkai turi geriausio“,  – sakė S. Kazakevičius.

ESPA kasmet organizuoja Europos apdovanojimus, kurių metu įvertinamos Europos kurortuose veikiančios sveikatinimo ir sveikatingumo įmonės už jų įgyvendintus pasiekimus, skleidžiamą gerąją patirtį.  

ESPA asociacijos narė yra ir Lietuvos kurortų asociacija.

Druskininkų savivaldybės informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus