Marijampolėje lankėsi ukrainiečiai iš susigiminiavusio Červonogrado miesto

0
4
Červonogrado miesto delegacija Marijampolėje
Červonogrado miesto delegacija Marijampolėje

Šiandien Marijampolės savivaldybėje lankosi Ukrainos Červonogrado miesto, su kuriuo Marijampolė 2022 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, delegacija. Padėkoti už marijampoliečių teikiamą pagalbą červonogradiečiams ir fronte kariaujantiems kariams atvyko Červonogrado savivaldybės meras Andriy Zalivskyi, vicemeras Volodimir Koval ir NVO „ Vystymosi ir strateginių pasikeitimų fondas“ vadovė Nadiya Zemnytska.

Savivaldybėje delegaciją iš susigiminiavusio Červonogrado miesto priėmė Savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Valdas Tumelis, Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis. Susitikime dalyvavo Marijampolės „Rotary“ klubo prezidentas, Savivaldybės tarybos narys Darius Kemerais ir kiti klubo nariai, kurie nuo pat karo pradžios inicijuoja ir teikia paramą Červonogrado miesto gyventojams, kariams bei humanitarinės pagalbos būstinei.

Marijampolė buvo vienas pirmųjų miestų, pasiūliusių pagalbą Červonogrado žmonėms. Savivaldybės administracijos, Marijampolės „Rotary“ klubo narių ir visų  marijampoliečių gerumo ir vienybės dėka jau dvi didžiulės siuntos, labiausiai reikalingų daiktų,  pasiekė susigiminiavusio  miesto gyventojus ir už laisvę kovojančius karius.

 „Esu dėkingas, kad visų marijampoliečių, savivaldybės ir verslo žmonių dėka, galime prisidėti prie būtiniausios humanitarinės pagalbos Červonogradui žinodami, kad pagalba pasiekia ne tik miesto gyventojus, bet ir kariaujančius karius, kuriems pagalba šiuo metu labai reikalinga. Suteikdami pagalbą, mes stengiamės prisidėti ne tik reikalingiausiais daiktais, bet pasidalinti savo vienybe, suteikdami viltį, kad esame ir būsime kartu bei toliau nepailsdami padėsime įveikti užklupusias negandas. Besitęsiantis karas Ukrainoje – žiauri realybė ir įpareigojimas kiekvienam mūsų – turime padėti ukrainiečiams, todėl pagalba Ukrainoje likusiems ir karo žiaurumus išgyvenantiems gyventojams bei kovojantiems už laisvę – labai svarbi“, –  susitikime sakė meras Povilas Isoda.

Susirinkusiems Červonogrado savivaldybės meras Andriy Zalivskyi pristatė ypatingai sudėtingą situaciją fronte, kuri labai atsiliepia ir miesto gyventojams, ypatingai vaikams, nes gyvenimas karo apsuptyje yra išties labai sudėtingas ir persmelktas kovojančių fronte netekčių.

„Dėkojame, kad esate su  Červonogradu kartu nuo karo pradžios. Esame dėkingi savivaldybei, „Rotary“ kbubo nariams ir kiekvienam geros valios marijampoliečiui, kuris prisideda prie paramos tiekimo ir nelieka abejingas šiuo sudėtingu Ukrainai laikotarpiu. Esame sujaudinti ir dėkingi matydami jūsų palaikymą bei labdaros iniciatyvas. Dėkoju visiems prisidėjusiems prie suteiktos paramos, ačiū Jums už Jūsų atviras širdis.“, – kalbėjo Červonogrado savivaldybės meras Andriy Zalivskyi.

Po susitikimo savivaldybėje Červonohrado  miesto  delegacija lankosi UAB „Mantinga“ , o vakare dalyvaus „Marijampolės „Rotary“ klubo  padėkos vakare už paramą Ukrainai, kurio metu  buvo parodytas filmas, kuriame užfiksuoti vaizdai, kaip surinkta labdara perduodama Červonogrado miestui.   

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus