Ne kartą teistas vyras vėl įkliuvo dėl vagysčių (video)

0
6
Ne kartą teistas vyras vėl įkliuvo dėl vagysčių
Ne kartą teistas vyras vėl įkliuvo dėl vagysčių

Vyras, įtariamas vagystėmis iš parduotuvių Šalčininkų rajone, sulaikytas. Praeityje už 52 vagystes teistam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Didžiosios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai Šalčininkų rajone buvo apkartintos virtine vagysčių iš parduotuvių.
 2023 m. gruodžio 15 d. apie 3 val. 10 min. buvo įsibrauta į individualios įmonės parduotuvės patalpas Šalčininkuose, Vilniaus g., ir iš kasos pavogti pinigai. Gruodžio 18 d. apie 3 val. 40 min. buvo įsibrauta į parduotuvę Jašiūnų mstl., Lydos g.,ir iš kasos aparato pavogta pinigai, taip pat 400 pakelių įvairių cigarečių bei keli buteliai degtinės.Į patalpas patekta apgadinus dvejas duris bei mūrinę sieną. Gruodžio 24 d. apie 2 val. 40 min. Sugadinus įėjimo duris, buvo įsibrauta į parduotuvę Šalčininkuose, Vilniaus g., ir pavogta keli buteliai viskio „Jack Daniels“. Gruodžio 30 d. naktį, išlaužus durų spyną bei išdaužius skylę sienoje, buvo įsibrauta į parduotuvę Šalčininkų r., Gerviškių sen., Čiužiakampio k., ir pavogta alkoholiniai gėrimai, cigaretės, kiti daiktai, o iš kasos aparato – pinigai. Š. m. sausio 12 d. apie 03 val. 40 min. įsilaužta į parduotuvę Šalčininkėlių k., Šalčininkų sen., Vilniaus g., ir pavogta kasos aparatas su jame buvusiais pinigais. 

Sausio 15 d. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė ir sulaikė vagystėmis iš parduotuvių įtariamą asmenį(gimusį1984 m.),neturintį nuolatinės deklaruotos gyvenamosios vietos. Sulaikymo metu įtariamojo kuprinėje rasta atsuktuvai, žibintuvėliai, peilis, taip pat talpios rankinės. Nusikaltimų darymo metu įtariamasis dėvėjo specialius rūbus ir veido bruožus dengiančius akinius.
Pareigūnams nustačius įtariamojo asmenybę, paaiškėjo, kad jis 52 kartus teistas už įvairias vagystes, taip pat už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Recidyvistas išleistas iš įkalinimo įstaigos 2023 m. rugpjūtį.
Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmų teisėjo nutartimi įtariamas suimtas 3 mėnesiams.

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už aktyvią pagalbą, už pateiktą vaizdo medžiagą ir kitą suteiktą vertingą informaciją.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus