Interaktyvus stendas sulaukė didžiulio susidomėjimo

0
11
interaktyvus informacinis stendas – infoterminalas
interaktyvus informacinis stendas – infoterminalas

Jau tikriausiai daugelis marijampoliečių ir miesto svečių pastebėjo, kad pernai metais lapkričio mėnesio gale Marijampolės Poezijos parke pradėjo veikti interaktyvus informacinis stendas – infoterminalas, kuriame  galima rasti informaciją apie lankytinus objektus, kur Marijampolėje pavalgyti, apsistoti  bei įvairius turistinius maršrutus. Taip pat  stende galima  rasti  interaktyvių žaidimų ir išskirtinę galimybę nusifotografuoti – pasidaryti  asmenukę ir ją išsisiųsti į  norimą elektroninį paštą.

Infoterminalas  sulaukė  didžiulio susidomėjimo, nes kaip parodė  2023 m. gruodžio mėnesio naudojimosi infoterminalu statistika, šios technologinės naujovės  labai populiarios ir pritraukia daug lankytojų.Per paskutinį 2023 metų mėnesį infoterminalą aplankė net 1526 lankytojai. Infoterminalu per dieną vidutiniškai naudojosi apie 49-50 lankytojų.

Visą gruodžio mėnesį infoterminalas supažindino turistus ir lankytojus su Marijampolės savivaldybės turizmo maršrutais, lankytinais  savivaldybės gamtos ir kultūros paveldo objektais ir kita informacija. Ypač populiari buvo asmenukių darymosi funkcija. Per gruodžio mėnesį padarytos 1279 asmenukės, o tai reiškia, kad vidutiniškai per dieną buvo fiksuojama 41 asmenukė. Naujųjų metų išvakarėse buvo išsiųstos net 92 asmenukės.

Poezijos parke atsiradęs lankytojus aktyviai traukiantis  ir marijampoliečių smalsumą žadinantis  įrenginys – interaktyvus terminalas, kuris tapo ir parko puošmena – vienas iš 2023 m. bendruomeninių iniciatyvų „Kurk Marijampolei“ projektų, kuris balsavime sulaukė daugiausiai populiarumo.

Džiaugiamės, kad  marijampoliečiai ir miesto svečiai jau atrado bei aktyviai naudojasi infoterminalu, kuris  padeda labiau  pažinti Marijampolę naudojant pažangias technologijas  ir sukurti patrauklesnę ir interaktyvesnę aplinką.

Infoterminalo sėkmė Marijampolės Poezijos parke yra vienas iš pavyzdžių, kaip modernios technologijos gali būti naudingos visuomenei.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus