Varėnoje sąskaitos už sausio mėnesio šildymą gali būti didesnės

0
6
Varėnoje sąskaitos už sausio mėnesio šildymą gali būti didesnės
Varėnoje sąskaitos už sausio mėnesio šildymą gali būti didesnės

2024 m. sausio mėnuo mus pasitiko gana žiemiškais orais, todėl gyventojams natūraliai kyla klausimas, kiek šį mėnesį reikės mokėti už šildymą.

UAB „Varėnos šiluma“ informuoja, kad 2024 m. sausio mėn. šilumos kaina yra 9,61 ct/kWh su 9 proc. PVM  ir yra 24,5 proc. mažesnė nei buvo praeitų metų sausio mėn. (11,97 ct/kWh su PVM).

Pagal šią dedamąją dalį atitinkamai turėtų mažėti ir gyventojų sąskaitos, tačiau  tikėtina, kad 2024-ųjų sausio vidutinė mėnesio lauko temperatūra bus žemesnė nei 2023-ųjų sausio (+0,90 C), todėl sausio mėn. sąskaitų už šilumą dydis prognozuojamas apie 20 proc. didesnis nei praėjusį gruodžio mėn. ir artimas buvusiam 2023 m. sausio mėnesį.

Primename, kad mokesčio dydis už šilumos energiją priklauso nuo tą mėnesį galiojusios šilumos kainos, pastate suvartoto šilumos kiekio, užfiksuoto pastato įvade įrengtais šilumos apskaitos prietaisais, gyventojų valdomo buto ploto. Taip pat suvartotas šilumos kiekis priklauso nuo namo būklės (renovuotas ar senos statybos), aukštingumo ir nuo to mėnesio lauko temperatūros.

Varėnos rajono savivaldybė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus