Atsakomybė „ištiko“ netikėtai

0
4
Atsakomybė „ištiko“ netikėtai
Atsakomybė „ištiko“ netikėtai

Snygis visoje šalyje lėmė sudėtingas eismo sąlygas. Į miestų gatves ir rajoninius kelius išriedėjo kelius prižiūrinti technika.

Sausio 23 d. apie 4 val. 50 min. Prienų r. Išlaužo k., kelyje Kaunas-Prienai, automobilis „Volvo S80“, vairuojamas vyro (gim. 2000 m.), lenkė ta pačia kryptimi važiavusį kelių priežiūros krovininį automobilį (barstytuvą-sniego valytuvą) „Renault“, kurį vairavo vyras (gim. 1984 m.) ir jį kliudė. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Tačiau krovininio automobilio vairuotojui įtarimą sukėlė „Volvo“ vairuotojo elgesys.

Po eismo įvykio išlipęs iš automobilio jaunas vyras užsiropštė ant sunkiasvorės transporto priemonės stogo, elgėsi keistai, lyg būtų apsvaigęs. Kviesdamas policijos pareigūnus asmuo nurodė, kad lengvojo automobilio vairuotojas gali būti neblaivus.

Atvykęs policijos ekipažas įvykio vietoje rado du asmenis, iš kurių vienas elgėsi keistai, buvo sunku bendrauti, asmuo sunkiai orientavosi aplinkoje. Atidarius „Volvo“ dureles pareigūnai rado galimą jaunuolio neadekvataus elgesio priežastį: salone ir striukės kišenėje gulėjo daugiau nei 40 vienetų plastikinių maišelių su tabletėmis ir baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Po eismo įvykio, 23 metų prieniškis buvo pristatytas į Prienų ligoninę paimti mėginius dėl narkotinių medžiagų vartojimo nustatymo. Vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į Kauno apskr. VPK Areštinę.

„Volvo S80” vairuotojui teks atsakyti ne tik už eismo įvykio sukėlimą ir kitos transporto priemonės apgadinimą, bet ir už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Atliekant kratas, vyro motinos (gim. 1971 m.) namuose, daugiau narkotinių medžiagų nerasta. Tačiau pareigūnų akis užkliuvo už cigarečių, kurios buvo pažymėtos Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Moteris teigė, kad 140 vnt. kontrabandinių cigarečių „NZ Gold“ įsigijo iš nepažįstamo asmens. Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, jai surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus