Paminėtas gerbiamo trenerio Stasio Žaliabarščio 70-ties metų jubiliejus

0
4
Paminėtas gerbiamo trenerio Stasio Žaliabarščio 70-ties metų jubiliejus
Paminėtas gerbiamo trenerio Stasio Žaliabarščio 70-ties metų jubiliejus

Nusipelnęs Lietuvos ir ilgametis Marijampolės moterų krepšinio treneris Stasys Žaliabarštis minėjo garbingą 70-ties metų sukaktį.

Legendinis krepšinio treneris Stasys Žaliabarštis per daugiau nei 40 metų trukusią trenerio karjerą yra treniravęs profesionalius krepšinio klubus ir įvairaus amžiaus Lietuvos rinktines, taip pat išugdė ne vieną Lietuvos rinktinės narę.

Pasveikinti su gražiu jubiliejumi ir padėkoti už nuopelnus Lietuvos bei Marijampolės vardo garsinimą atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, Tarybos narys Darius Kemeraitis, asociacijos Marijampolės krepšinio federacija vadovas Klemencas Agentas ir Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo treneriui už jo nuopelnus garsinant Marijampolės vardą: „Visos Marijampolės savivaldybės vardu noriu pasveikinti Stasį su nuostabiu jubiliejumi. Be jūsų indėlio Marijampolės krepšinio istorija nebūtų tokia gausi ir didinga, nuoširdžiai ačiū jums už tai. Visą jūsų kaip trenerio karjerą jus lydėjo nuostabios žmogiškos savybės, sugėbėjimas prieiti, įtikinti ir nuraminti. Dėl to jus gerbia visos sportininkų kartos su kuriomis dirbote, kolegos ir visa sporto bendruomenė, nes esate tas, kuris niekada nieko neįžeidė ir neužgavo. Visi jus žino kaip pozityvų žmogų, todėl linkiu ir toliau mums visiems rodyti gerą pavyzdį.“

Pasveikinti legendinį trenerį atvykę Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas ir prezidento patarėjas Edas Nickus krepšinio federacijos vardu Stasį Žaliabarštį apdovanojo LKF padėkos ženklu už nuopelnus Lietuvos krepšiniui.

Šiltų ir nuoširdžių sveikinimo žodžių negailėjo ir Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, Tarybos narys Darius Kemeraitis bei Marijampolės krepšinio federacijos vadovas Klemencas Agentas.

Paminėtas gerbiamo trenerio Stasio Žaliabarščio 70-ties metų jubiliejus

Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus