Apdovanoti geriausi Marijampolės sporto centro sportininkai

0
1
Apdovanoti geriausi Marijampolės sporto centro sportininkai
Apdovanoti geriausi Marijampolės sporto centro sportininkai

Iškilmingoje ceremonijoje pagerbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų Marijampolės sporto centro auklėtiniai bei jų treneriai. Iš viso už praėjusių metų rezultatus apdovanotas 101 sportininkas ir 46 treneriai. Sportininkų rezultatais džiaugėsi ir sveikinimo žodžius apdovanojimo ceremonijoje tarė Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Zdanys.

Sveikindamas sportininkus K. Podolskis dėkojo už sportinių tradicijų puoselėjimą: „Šį iškilmingą ir šventinį vakarą nuoširdžiai sveikinu sportininkus, trenerius, Sporto centro administraciją ir visus, kurie puoselėja sporto tradicijas, siekia aukščiausių sportinių rezultatų bei į sporto veiklas įtraukia jaunimą. Ačiū, kad garsinate Marijampolę Lietuvoje ir užsienyje.

Džiugu, kad Marijampolės sporto centras šiandien žengia kaitos ir atsinaujinimo keliu. Tikiu, kad nuolat atnaujinama sporto infrastruktūra, gerėjančios treniruočių sąlygos sportininkams ir treneriams taip pat prisideda prie sportinių rezultatų“.

K. Podolskis įteikė 68 apdovanojimus visų amžiaus grupių Lietuvos, Baltijos šalių ir Europos prizininkams. Renginyje taip pat apdovanoti 33 čempionai.

METŲ MERGINŲ KOMANDA – U16 Marijampolės sporto centras 4 vieta MKL A divizione – trenerė Ela Bajorūnienė.

METŲ VAIKINŲ KOMANDA – U17 Marijampolės sporto centras 3 vieta Lietuvos jaunučių vaikinų tinklinio čempionate – treneris Romas Sujeta.

METŲ PROVERŽIS – U12 Marijampolės sporto centras 3 vieta Lietuvos vaikų mini U12 tinklinio čempionatas – treneris Ovidijus Valinčius.

Marijampolės savivaldybės informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus