„Jašiūnų ruoniai“ palaiko onkologinius ligonius

0
2
„Jašiūnų ruoniai“ palaiko onkologinius ligonius
„Jašiūnų ruoniai“ palaiko onkologinius ligonius

Diagnozė – vėžys. Tokia žinia gali trenkti lyg žaibas iš giedro dangaus, o susirgusiam žmogui svarbu jausti palaikymą ir nepasiduoti ligai. Vasario 4 d. minima Pasaulinė vėžio žinomumo diena. Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija POLA, besirūpinanti 47 tūkst. onkologinių pacientų ir jų šeimų, pakvietė prisijungti prie palaikymo akcijos. Jos esmė – žiemos maudynės, skirtos padrąsinti stojusius į kovą su vėžiu.

Šalčininkų rajone akcijai pasirinktas Šalčininkėlių tvenkinys, o pasitikėjimo savimi susirgusiems onkologinėmis ligomis, įkvėpė „Jašiūnų ruoniai“.

Dėkojame Šalčininkų rajono visuomenės sveikatos biurui už akcijos koordinavimą, o „Jašiūnų ruoniams“ už palaikymą ir padrąsinimą, kurio kartais taip reikia.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) pristato naujai sukurtą įrankį, skirtą visiems, susidūrusiems su onkologinės ligos iššūkiu – INTERNETINĘ NAVIGACIJOS SISTEMĄ www.priesvezi.lt. Ši sistema buvo kurta daugiau nei metus, stengiantis struktūruotai pateikti informaciją iš „paciento batų“ pozicijų. Būtent todėl visa informacija šioje svetainėje yra sistemingai suskirstyta, atsižvelgiant į kelionės per ligą etapus: diagnozavimo, laukiant gydymo, gydantis, pasiekus remisiją ir kai gydymas nebeveikia. Plačiau skaitykite čia.

Nuotr. Šalčininkėlių krašto bendruomenė

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus