Kviečia per 9 savaites tapti pasieniečiais

0
2
Kviečia per 9 savaites tapti pasieniečiais
Kviečia per 9 savaites tapti pasieniečiais

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pasieniečių mokykla ir vėl kviečia rinktis pasieniečio profesiją bei per 9 savaites tapti profesionaliu valstybės sienos saugotoju.

Jeigu esate sąžiningas, nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, ištvermingas ir drąsus, pasiryžęs tarnauti savo šaliai ir prisidėti prie jos saugumo – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas.

Nuo 2024 m. balandžio 2 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 9 savaites tapti pasieniečiais.

Norintys mokytis įvadinio mokymo kursuose ir gauti į juos siuntimus, turi kreiptis el. paštu stok@vsat.vrm.lt ir pateikti dokumentus iki 2024 m. vasario 27 d.

Kursus baigę asmenys bus įdarbinti Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio, Lavoriškių, Padvarionių, Pavoverės, Puškų, Tverečiaus, Švenčionių pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko, Druskininkų, Kabelių, Kapčiamiesčio, Tribonių, Gintaro Žagunio pasienio užkardose bei Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių, Viešvilės ir Vištyčio pasienio užkardose.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokykla

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus