Jaunieji marijampoliečiai susipažino su savivaldos darbu

0
3
Jaunieji marijampoliečiai susipažino su savivaldos darbu
Jaunieji marijampoliečiai susipažino su savivaldos darbu

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda priima ne tik įvairių įstaigų vadovus, darbuotojus ir gyventojus, bet taip pat su malonumu sutinka ir smalsius mokinius. Šiandien į Savivaldybės administraciją atvyko septintokai iš Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos kartu su klasės vadove Agne Čirvinskiene ir karjeros specialiste Asta Januliene. Mokiniai lankosi įvairiose įstaigose ir institucijose, susipažįsta su skirtingų profesijų atstovais, tyrinėja jų darbo pobūdį ir kasdienybę. Nepaprastai smalsu jaunimui buvo supažindinti ir su Marijampolės savivaldybės administracijos ir mero darbu.

Jaunuoliai buvo susidomėję, kaip merui sekasi dirbti šiose pareigose, kokie yra teigiami ir neigiami jo darbo aspektai. Be to, juos domino, ką meras veikia laisvalaikiu, kokie jo pomėgiai, kas sudaro jo kasdienybę ir ar norėtų būtų Prezidentu.

Meras dalijosi savo vaikystės ir studijų laikų patirtimi, papasakojo, kas paskatino jį įsitraukti į politiką ir kas yra sunkiausia esant meru. Taip pat skatino jaunuosius marijampoliečius siekti savo tikslų ir stengtis būti aktyviems tiek mokslo srityje, tiek popamokinėse veiklose.

Po ilgų diskusijų ir atsakymų į klausimus meras pasiūlė mokiniams apsilankyti jo darbo vietoje. Jaunuoliai taip pat turėjo galimybę pamatyti Auksines krivūles bei sužinoti, už kokias veiklas mūsų miestui buvo įteikti tokie garbingi apdovanojimai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus