Atnaujinta gilią istoriją menanti Kvietiškio sporto salė

0
4
Atnaujinta gilią istoriją menanti Kvietiškio sporto salė
Atnaujinta gilią istoriją menanti Kvietiškio sporto salė

Vakar įvyko P. Armino gatvėje esančios sporto salės atidarymas. Ilgus metus skaičiuojančioje ir šiltus prisiminimus keliančioje, buvusioje Marijampolės kolegijos sporto salėje atlikti atnaujinimo darbai, sudarytos sąlygos krepšinio, tinklinio ir kitų sporto šakų atstovams patogiai sportuoti.

Į atidarymo ceremoniją atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemerai Artūras Visockis ir Agnė Pavelčikienė, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Savivaldybės tarybos nariai Alvydas Zdanys, Darius Kemeraitis, Tadas Prajara, Sigitas Valančius, Romualdas Makauskas bei Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis.

Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis džiaugėsi, kad sportas sugrįžo į Kvietiškį, bei vylėsi, kad šioje salėje užaugs naujos sportininkų kartos: „Džiaugiuosi, kad sportas ir vėl sugrįžta į Kvietiškio salę, kurioje ištisus dešimtmečius buvo ugdomi sportininkai. Noriu padėkoti Lietuvos krepšinio federacijai bei Marijampolės sporto centrui, kurie prisidėjo prie šios salės atnaujinimo. Smagu, kad Marijampolėje turėsime dar vieną erdvę augti bei tobulėti talentingam jaunimui. Neabejoju, kad salė bus naudojama ne tik įvairių sporto šakų treniruotėms, čia vyks įvairios varžybos, miesto krepšinio pirmenybės, veteranų lyga ir kiti turnyrai. Sveikinu sporto bendruomenę su šia maža, bet labai reikšminga pergale.“

Marijampolės sporto centrui bendradarbiaujant su Marijampolės savivaldybe, P. Armino gatvėje esantis sporto kompleksas atnaujintas iš pagrindų: atnaujintas šaligatvis, naujai įrengtas neįgaliųjų pandusas, pakeistos sporto salės grindys, sutvarkytos ir perdažytos sporto salės sienos, lubos, įrengta aukščiausius reikalavimus atitinkanti švieslentė, sumontuotos stacionarios šoninės krepšinio lentos, įrengta nauja fizinio rengimo sporto salė. Taip pat naujai įrengtos patalpos baidarių ir irklavimo sporto šakų atstovams, balkono turėklai pakeisti naujais, atitinkančiais saugumo reikalavimus, atnaujintos visos bendro naudojimo patalpos, atnaujintas kineziterapeuto kabinetas.

Atnaujinimo darbai buvo vykdomi savivaldybės biudžeto lėšomis.

Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus