Kviečia dalyvauti protmūšyje

0
3

Raitininkų seniūnija, Alytaus rajono viešosios bibliotekos Makniūnų ir Ryliškių filialai kartu su Raitininkų seniūnijos krašto muziejumi vasario 15 dieną 18 val. organizuoja protmūšį, kurio temos:

  • apie Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną
  • apie Alytaus krašto istoriją ir geografiją
  • kiti įvairūs klausimai apie Lietuvą ir pasaulį.

Pabaigoje specialus BLITZ turnyras apie Europą,kurį parengė Alytaus Europe Direct informacinis centras.

Žaidime gali dalyvauti 4-6 narių komandos (pageidautina, kad renginio metu dalyviai būtų pasipuošę Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai tinkamais akcentais). Informacija ir registracija el.paštu: info@rskm.lt arba telefonu: +370 623 11303

Renginys skirtas kraštiečiui doc. dr. Sigitui Jegelevičiui atminti

Ilgametis Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas, doc. dr. Sigitas Jegelevičius (1938 m. sausio 10 d. g. Vabaliuose – 2014 m. vasario 22 d. Vilniuje) buvo istorikas, vienas iškiliausių archyvistikos ir Lietuvos archyvų istorijos specialistų, palikęs gilų pėdsaką ne tik Raitininkų seniūnijos krašte, bet visoje Lietuvoje, už savo veiklą ne kartą apdovanotas.

Renginio draugai: Alytaus rajono viešoji biblioteka, Alytaus turizmo informacijos centras, Europe Direct informacijos centras Alytuje, parduotuvių tinklas „Srovė“, Alytaus miesto bendruomenės centras, Makniūnų sodžiaus bendruomenė ir Raitininkų kaimo bendruomenė.

Dalyvavimas nemokamas.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo tikslais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus