Marijampolėje duris atvėrė naujasis „Karjero“ centras

0
2
Marijampolėje duris atvėrė naujasis „Karjero“ centras
Marijampolėje duris atvėrė naujasis „Karjero“ centras

Šiandien Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemerė Agnė Pavelčikienė, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė bei LR Seimo nariai dalyvavo „Karjero“ centro atidaryme.

Svarbiausias „Karjero“ centro tikslas – padėti pasirinkti profesiją, kuri būtų paklausi, atlieptų pagrindines šalies raidos kryptis, skatintų skaitmenizacijos, žaliosios ir žiedinės ekonomikos vystymąsi bei skatintų rinktis inžinerinės srities specialybes.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda teigė, kad žmonėms renkantis profesinį kelią dažnai  reikalinga profesionalų pagalba: „Labai džiaugiuosi ir linkiu, kad šis naujas karjeros centras leistų tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms atrasti jiems skirtą kryptį. Profesinių mokymo įstaigų mokiniams, jaunuoliams užsiregistravusiems Užimtumo tarnyboje ir kitiems, ieškantiems darbo ar profesinių galimybių, tikrai nėra lengva atsirinkti kas yra perspektyvu, naudinga ar paklausu tiek vietinėje, tiek užsienio rinkoje. Tam reikalinga profesionalų pagalba ir aš manau, kad ši vieta pasitarnaus ne vienam ieškančiam savo gyvenimo kelio. Linkiu, kad „Karjero“ centre būtų kuo daugiau sėkmės istorijų ir žmonės iš čia išeitų atradę tai, ko ieškojo.“

Marijampolės „Karjero“ paslaugos prieinamos visiems, kurie turi vienokių ar kitokių abejonių dėl savo profesijos paklausos ar galvoja, kad vertėtų sukti kitu keliu.  Siekiama, kad kiekvienas šalies gyventojas išmoktų planuoti sėkmingą karjerą visą gyvenimą.

„Karjeras“ paslaugas teikia visų amžių grupių žmonėms, taip pat – ir Užimtumo tarnyboje neregistruotiems klientams. „Karjere“ vyksta individualios ir grupinės konsultacijos, teikiamos nuotoliu ar centro erdvėse. Specialistai veda užsiėmimus mokyklose, dalyvauja renginiuose, parodose.

Daugiau informacijos apie „Karjero“ centrus visoje Lietuvoje ir jų teikiamas paslaugas: www.karjerastau.lt

Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus