Birštono sporto ir sveikatingumo centre – intensyvus Lietuvos kurčiųjų jaunuolių rinktinės pasirengimas pasaulio čempionatui

Aktualijos

Pasibaigus dar vienai intensyviai treniruočių stovyklai Birštone, Lietuvos kurčiųjų jaunuolių krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Rolandas Rakutis buvo patenkintas viskuo – auklėtinių darbu bei treniruočių ir infrastruktūros sąlygomis.

Treneriai R. Rakutis ir Lukas Laurinaitis, vertindami buvusią stovyklą, pabrėžė, kad viskas vyko pagal planą.Anot R. Rakučio, nors darbas su jaunimu reikalauja ypatingos kantrybės ir susikaupimo, jaunuolių nusiteikimas ir pastangos nenuvylė.

„Įgyvendinome visus išsikeltus tikslus, kuriuos planavome su žaidėjais, sužaidėme kontrolines rungtynes ir tikrai gerai padirbėjome. Likau labai patenkintas jaunuolių darbu. Tik tokiose stovyklose klojami pamatai būsimoms pergalėms tarptautinėse varžybose“, – pasidžiaugė R. Rakutis.

Pasak specialistų, kurorte yra visko, ko reikia siekiant aukščiausių sportinių rezultatų: nuo komfortabilių viešbučių iki modernaus sporto centro bei puikaus stadiono.

„Gyvenimo ir treniruočių sąlygos Birštone – labai geros. Tai vienos iš geriausių Lietuvoje. Čia sugrįžtame kelerius metus iš eilės – tiek su vyrų rinktine, tiek su jaunimu. Kurortas, ramybė ir visa reikalinga infrastruktūra leidžia maksimaliai susikoncentruoti į procesą“, – teigė R. Rakutis.

Sunkus darbas salėje ir stadione pareikalavo ir profesionalaus poilsio. Komanda aktyviai naudojosi vietinėmis sveikatinimo paslaugomis. Po alinančių krūvių krepšininkai jėgas atgavo „Eglės“ sanatorijoje, kur mielai naudojosi baseinų ir pirčių kompleksais.

Nors stovyklos dienotvarkė buvo itin įtempta ir laiko pramogoms beveik neliko, krepšininkai spėjo pajusti Birštono žavesį. Jie laisvas minutes skyrė pasivaikščiojimams krantine palei Nemuną ar poilsiui parkuose.

„Dienotvarkė buvo sudėliota labai intensyviai, tad pramogoms laiko neturėjome, tačiau kažkiek radome laiko pavaikščioti Nemuno pakrante, pabūti parkuose“, – apie tai, kur buvo ir ką veikė laisvalaikiu, papasakojo rinktinės strategas.

Pačiais geriausiais žodžiais treneris atsiliepė apie Birštono sporto centro darbuotojus.

„Visą laiką mielai komunikuoja, atsiliepia į visus prašymus, pageidavimus. Tai aukščiausio lygio specialistai. Tikrai esame dėkingi už pagalbą. Ateityje mielai sugrįšime į Birštono sporto centrą treniruotis“, – birštoniečiams komplimentų negailėjo R. Rakutis.

Puikus maitinimas, kokybiškas apgyvendinimas ir profesionalus požiūris į sportininkų poreikius nekelia abejonių, jog klausos negalią turintys krepšininkai dar sugrįš į Birštoną.

Antradienį Kaune mūsų jaunuoliai pradės paskutinę stovyklą, po kurios paaiškės dvyliktukas, vyksiantis į pasaulio jaunimo (iki 21 metų, U-21) krepšinio čempionatą. Pirmąsias rungtynes lietuviai žais birželio 5 d. su amerikiečiais.

Birštono sporto ir sveikatingumo centro informacija ir fotografija

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Kitos naujienos