Šiandien vykusiame 31-ajame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje priesaiką davė ir prie tarybos darbo vėl prisijungė Sigita Lenauskienė.
Kadencijos pradžioje į Lazdijų rajono savivaldybės tarybą išrinktai S. Lenauskienei tarybos nario mandatas suteiktas iš naujo po tarybos sudėties pasikeitimų – Vyriausiajai rinkimų komisijai patenkinus tarybos narės I. Šaparauskienės prašymą nutraukti jos įgaliojimus prieš terminą. Mandatas skirtas pagal Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašą.

