Šeimos diena Miroslave kvietė laiką leisti kartu

Aktualijos

Miroslavo seniūnijos aikštėje vykusi Alytaus rajono Šeimos dienai skirta šventė „Šeštadienis – šeimadienis“ subūrė gyventojus ir svečius. Čia netrūko veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems – nuo kūrybinių edukacijų iki aktyvių pramogų bei bendrystę stiprinančių užsiėmimų.

Tradicine tapusi šventė kasmet rengiama vis kitoje Alytaus rajono seniūnijoje. Šiemet susirinkusiuosius Miroslave pasveikino Alytaus rajono vicemeras Aurimas Truncė, perdavęs ir rajono merės Rasos Vitkauskienės linkėjimus.

„Lietuvoje šeima vaidina labai svarbų vaidmenį ugdant jaunąją kartą, įkvepiant mylėti Lietuvą ir savo šeimą. Sveikinu su šia gražia švente, linkiu būti pakantiems, mylėti vieni kitus“, – kalbėjo vicemeras Aurimas Truncė.

Sveikinimo žodį tarė ir Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys, Šeimos komisijos pirmininkas Rimas Marčiulynas. Jis pabrėžė, kad šios šventės tikslas – paskatinti šeimas daugiau laiko praleisti kartu, bendrauti ir kurti bendrus prisiminimus.

Renginyje dalyvavo Seimo narys Kęstutis Mažeika bei savivaldybės tarybos nariai. Kai kurie jų aktyviai įsitraukė į šventės veiklas: Živilė Patinskaitė pakvietė dalyvius į nuotaikingą masinį šokį – flešmobą, Povilas Dzenkus su bendraminčiais vežiojo keturračiais ir bagiais, o Lukas Grigaravičius organizavo smagias aulinio bato metimo varžybas.

Po bendro šokio šventės dalyviai įsitraukė į įvairias užduotis, žaidimus ir edukacines veiklas. Vaikai keramikos dirbtuvėse lipdė kartu su Pepe Ilgakojine, o kulinarinėje erdvėje mokėsi gaminti burgerius.

Nors oras buvo lietingas, jaukumo šventėje netrūko – dalyviai būriavosi prie laužaviečių, kepė zefyrus ir vaišinosi karšta sriuba.

Mažieji šventės lankytojai pramogavo ant batutų, puošėsi piešiniais ant veidų, išbandė įvairias aktyvias veiklas. Didelio susidomėjimo sulaukė šaudymas iš lanko, pasivažinėjimai keturračiais ir bagiais.

Renginyje dalyvavę kariai savanoriai pristatė savo tarnybą ir naudojamą ekipuotę, kurią lankytojai galėjo ne tik apžiūrėti, bet ir pasimatuoti.

Šventinėje veiklas organizavo bibliotekininkai ir visuomenės sveikatos specialistai, o didelio susidomėjimo sulaukė azoto šou, kurio eksperimentuose galėjo dalyvauti ir vaikai.

Aktyviausi „Šeštadienio – šeimadienio“ dalyviai buvo apdovanoti prizais ir staigmenomis.

Šeimos dienai skirtą renginį organizavo Alytaus rajono savivaldybė ir Savivaldybės tarybos Šeimos komisija. Pramogas bei edukacines veiklas vedė Alytaus rajono kultūros centras, Visuomenės sveikatos biuras, Viešoji biblioteka ir VšĮ Šeimos pagalbos centras.

 

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Kitos naujienos